Kilka słów o mnie

Sprawdź też moje profile!

Abstrakcyjny i kolorowy kształt
Abstrakcyjny i kolorowy kształt
Abstrakcyjny i kolorowy kształt
Mój portret w czerni i bieli
Moja twarz w postaci apple awatara
Moje logo, litera B w okręgu o finezyjnych kształtach

Cześć, jestem Bartek, miło Cię widzieć! 🚀

Dzień w dzień stawiam czoła wyzwaniom, aby sprawić, żeby internet stał się jeszcze przyjemniejszym miejscem dla nas wszystkich! Jako front-end developer, z zapałem tworzę strony oraz aplikacje internetowe. Moim priorytetem jest, aby nie tylko działały one bez zarzutu, ale także prezentowały się wybornie i były intuicyjne w obsłudze. Moja pasja do programowania łączy się z zamiłowaniem do designu, co pozwala mi tworzyć projekty, które są nie tylko technologicznie zaawansowane, ale także estetycznie dopracowane. Staram się, aby każdy projekt był unikatowy i w pełni odpowiadał na potrzeby użytkowników. Moje pozaprogramistyczne zainteresowania to głównie giełda i gotowanie, a teraz także prowadzenie bloga. 😉 Na blogu dzielę się moimi spostrzeżeniami, w wolnej chwili koniecznie zajrzyj!
Mój portret w czerni i bieli
Moja twarz w postaci apple awatara
Moje logo, litera B w okręgu o finezyjnych kształtach

Front-endowo i fajowo

Używam najnowszych technologii i narzędzi, aby tworzyć kod czysty, skalowalny i łatwy do utrzymania. Dla mnie, każdy projekt to nowa przygoda, gdzie mogę połączyć kreatywność z technicznym know-how i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Podczas pisania kodu stawiam na trzy kluczowe filary: SEO, dostępność (accessibility) i wydajność. Dla mnie ważne jest, aby strony i aplikacje były nie tylko estetyczne, ale także zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, przyjazne dla każdego użytkownika i błyskawiczne. Dbam o każdy detal, od responsywności, przez ładowanie się zasobów, aż po semantykę kodu, wszystko to, aby dostarczyć użytkownikom niezapomniane doświadczenia.
Zdjęcie kosmity zbudowane ze znaków ASCII

O designie to i owo

Podczas tworzenia swoich projektów stawiam na prostotę i intuicję! Lubię tworzyć projekty, które są ładne, ale przede wszystkim użyteczne i przyjazne dla użytkownika. Dla mnie liczy się to, aby design spełniał swoją funkcję i był spójny z marką. A kiedy łączę to z kodowaniem, zaczynają się dziać fajne rzeczy ! Zajrzyj, zobaczysz co mam na myśli! 🎨💻
Abstrakcyjny kolorowy kształt przypominający sprężynę
Plakat z światłami w tle, napisem Insomnia oraz zamkniętymi i otwartymi rysunkami oczu

Podsumowując..

Dzięki, że jesteś! Jeśli masz ochotę na więcej, zapraszam Cię serdecznie na mój blog. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawostek z zakresu programowania, designu, a także moich innych pasji. Kto wie, może znajdziesz inspirację lub rozwiązanie, którego szukałeś? Ponadto zachęcam do zapisania się do newslettera, obiecuję, że będę tam wrzucał same przydatne rzeczy z zakresu IT. Nie bój się zostawić komentarza czy zadawać pytania – zawsze cenię dobrą dyskusję i wymianę doświadczeń. Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce, a tymczasem – miłego przeglądania strony i do zobaczenia na blogu! 👋😏
Sprawdź Blog!
Abstrakcyjny kolorowy kształt przypominający węża
Emoji wykonujące gest dzwonienia.Emoji mrugające lewym okiem.Emoji pokazujące znak pokoju.
Abstrakcyjny i kolorowy kształt
Abstrakcyjny i kolorowy kształt
Abstrakcyjny i kolorowy kształt
Abstrakcyjny i kolorowy kształt
Abstrakcyjny i kolorowy kształt

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać najświeższe wiadomości i aktualizacje prosto na swoją skrzynkę mailową! Tak jak Ty, też nie przepadam za spamem - zapewniam, że moje wiadomości będą zawierać tylko najważniejsze informacje.
Emoji wykonujące gest dzwonienia.